TOP  SUN  pro Vás připravil to nejlepší  Peau d’Or ®  a TAHNEE® exclusivní značky,  které se specializují na nejkvalitnější opalovací přípravky do solária a na slunce.

Opalovací přípravky  Peau d’Or ®  a  TAHNEE®  (Holand)  vám poskytnou maximální opalovací výsledky, a to s použitím těch nejlepších složek, které maximalizují vaše opálení a zaručují dlouhotrvající opálení, současně pokožku zvlhčují, omlazují a viditelně zlepšují její vzhled.

Každý produkt je individuálním způsobem dotažen k dokonalosti, díky tomu máte možnost vybrat si přípravek, který se hodí k vaší osobě a typu pokožky. Přípravky krémové konzistence  se velmi snadno roztírají, rychle se vstřebávají a nezanechávají mastnou pleť.

Použití solární kosmetiky :

Přípravky před opalováním v soláriu lehce vmasírujte do pokožky. U přípravků s bronzerem si po aplikaci umyjte (otřete) ruce. Produkty jsou jen pro vnější použití. Vyvarujte se kontaktu s očima. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při podráždění pokožky používání ihned přerušte. Tyto přípravky neobsahují sluneční filtr a nechrání před spálením na slunci, jsou určeny výhradně pro opalování v soláriu. Všechny přípravky jsou bez parabenů. Uchovávejte při pokojové teplotě, chraňte před mrazem.  Výrobce: Peaur D´ Or, Tahnee  Holand

Peau d’Or ®  a  TAHNEE®  nejmodernější technologie:

SmashGold Bronzers™ –  dodává vaší pokožce zlatavě zářivou barvu, krásné opálení a nádherný mladistvý vzhled.

Gold Tone – zrychluje opalovací proces, získáte maximální využití, patří k nejmodernější generaci bronzerů pro okamžité, zlatavé opálení. Směs okamžitých a odložených bronzerů pro maximální zlatavý efekt.

Gold tone Time Released B – je novinkou v opalování, časový bronzer pracuje  na vašem opálení dalších 48 hodin adotvoří krásné, tmavě hnědé opálení.

Hemp Extracts – extrakt konopných semen zásobujících pokožku vitamíny, které zvyšují vlhkost a propůjčují jí jemný, hebký vzhled.

UV Fresh Technology™ – díky této technologii zabraňující zápachu, vůně přípravku na těle před i po opalování zůstává stejná, svěžest po celou dobu opalování.

Aloe Vera – podporuje tvorbu zdravých kožních buněk, intenzivně hydratuje pokožku a tím pomáhá zabraňovat jejímu vysoušení během i po opalování, urychluje hojení, působí protizánětlivě.

Vitamín E –  je důležitý antioxidant, chrání před poškozením volnými radikály, pomáhá zabránit stárnutí kůže  a negativním vlivům působení UV záření, chrání před vysoušením, brání vzniku vrásek, regeneruje, má protizánětlivé účinky.

Co Q10 Anti-Aging – je důležitý antioxidant, který se nálézá v každé živé buňce a poskytuje zdroj energie pro buněčnou obnovu, hladkou a pevnou pokožku. Chrání buňky před poškozením volnými radikály, předčasným stárnutím pokožky a zároveň ji zpevňuje.

Thyrosine Boost – stimuluje tvorbu přírodního melaninu v kůži, je hlavním činitelem pro barvu pokožky. Zajistí 100% přírodní opalovací proces pro získání dlouhodobého opálení.

Ibiškový antioxidant – Ibišek – květina havajského příboje, známá pro své skvělé léčivé účinky. Je to nejlepší antioxidant, který příroda nabízí, skvělý před i po opalování, regeneruje, zlepšuje tonus pokožky a hydratuje.

Acai Berry – plody tropické palmy Acai vysoce antioxidační a výživný, je bohatým zdrojem železa, vápníku, vitamínu E a vláknin. Pomáhá proti mnoha onemocněním a podporuje zdravé, zlatavé a intenzivní opálení.

UV Rejuvenating Complex – komplex pro omlazení pokožky.

Melanin Boost Complex – komplex na zvýšení melaninu v pokožce.

DNA Protect Pearls – DNA perly redukující nežádoucí účinky UV záření.

Color prepare agents – přírodní výtažky, které optimálně připraví pokožku na opalování.

Ethreme Moist – zvlhčovač, zajistí dokonalou hydrataci, skvěle a bohatě vyživuje pokožku.

Tatoo protect – UV záření může způsobit vyblednutí vašeho tetování. Tatoo protect zabraňuje díky použití účinných látek ženšenu a tygří trávy tomuto procesu. Vaše tetování nezmění ani aktivní opálení.

Systém Carat od Peau d’Or ® – celkové hodnocení produktu, podle složení surovin a konečného maximálního výsledku opálení. Čím vyšší je počet karátů tím kvalitnější je výrobek a  je v něm obsaženo větší množství aktivních složek – vitamínů.

Paraben free – všechny přípravky jsou bez parabenu. Parabeny jsou konzervační látky chemického původu, používající se při výrobě kosmetiky.