Wellness

Dokonalé opálení a skvělý zážitek nabízíme ve všech našich studiích.

Dokonalé opálení a skvělý zážitek nabízíme ve všech našich studiích. Příjemná atmosféra, kompetentní personál a perfektní hygiena Vám maximálně zpříjemní relaxaci u nás.

Solária ve studiích  TOP SUN  jsou rozdělena do tříd  BASIC,  COMPACT , COMFORT ,  EXCLUSIVE, VERTIKAL  a   COLLAGEN.  Doporučíme Vám individuální opalovací program vhodný pro Váš typ pokožky.

 

18 minut pro Vás – skvělý čas na relaxaci

 

Podle nejnovějších lékařských poznatků je 15 až 20 minut relaxace ideální pro obnovení fyzických i duševních sil během každodenních pracovního stresu. Právě tento čas můžete prožít, z regenerovat svoje síly a ještě se krásně a zdravěji  opálit  v našich soláriích  za zvýhodněné 18 – ti minutové tarify.

 

  • BASIC   CLASS             –   139 Kč
  • COMPACT  CLASS       –   168 Kč
  • COMFORT  CLASS       –   199 Kč
  • EXCLUSIVE  CLASS     –    229 Kč

 

Výhodnější ceny opalování každý víkend

 sobota  a  neděle   HAPPY  WEEKEND, 

tyto ceny platí i o svátcích !

 

Relaxace

Zážitek z opalování v  TOP SUN  solárních studiích. Ležíte a necháte na sebe působit teplé paprsky slunce. Posloucháte příjemnou hudbu, lůžka solárií  TOP SUN  jsou chlazena klimatizací  KLIMATEC, v zimním období si asi výkon chlazení snížíte nebo úplně vypnete a necháte své tělo příjemně prohřát, zapomenete na starosti a odpočíváte, perfektní WELLNES  pocit.