Wellness

Dokonalé opálení a skvělý zážitek nabízíme ve všech našich studiích.

Dokonalé opálení a skvělý zážitek nabízíme ve všech našich studiích. Příjemná atmosféra, kompetentní personál a perfektní hygiena Vám maximálně zpříjemní relaxaci u nás. Solária TOPSUN rozdělena do tříd solária BASIC solária COMPACT soláriaCOMFORT solária EXCLUSIVE a ve spojení s přístrojem Bodyguard Vám zdokonalý Váš individuální opalovací program. S těmito faktory dosáhnete kvalitního prožitku v TOPSUN solárních studiích.

18 minut pro Vás – skvělý čas na relaxaci

Podle nejnovějších lékařských poznatků je 15 až 20 minut relaxace ideální pro obnovení fyzických i duševních sil během každodenních pracovního stresu. Právě tento čas můžete prožít, z regenerovat svoje síly a ještě se krásně a zdravěji opálit v našich soláriích za zvýhodněné 18-ti minutové tarify.

  • BASIC CLASS – 139 Kč
  • COMPACT CLASS – 168 Kč
  • COMFORT CLASS – 199 Kč
  • EXCLUSIVE CLASS – 229 Kč

Relaxace

Zážitek z opalování v TOPSUN solárních studiích. Ležíte a necháte na sebe působit teplé paprsky slunce. Posloucháte příjemnou hudbu, lůžka solárií TOPSUN jsou chlazena klimatizací KLIMATEC. Stisknutím tlačítka Vás naše solária osvěží BREEZE (jemná vodní mlha) a různé druhy AROMA .

To vše přináší perfektní WELLNES pocit.