Správné solárium

Protože každá pokožka reaguje na UV záření jinak nabízíme v TOPSUN solárních studiích solária různých výkonnostních a komfortních tříd.

Solária třídy BASIC jsou určena pro kožní typy 2-4 a pro delší pobyt a jsou cenově nejvýhodnější.

Solária třídy COMPACT jsou určena pro kožní typy 2-4. Již tato solária jsou vybavena prvky komfortních tříd ( AROMA BREEZE ,LIGHTGLASS ).

Solária třídy COMFORT jsou určena pro kožní typy 3-4. Tato solária jsou vhodná již pouze pro předopálenou pokožku. Disponují funkcemi jako AROMA BREEZE KLIMATEC LIGHTGLASS LEXTRA.

Solária třídy EXKLUSIVE jsou určena pro kožní typy 3-4. Tato solária jsou vhodná již pouze pro předopálenou pokožku. Tato solária jsou vhodná již pouze pro předopálenou pokožku. Elektronicky řízená nejmodernější solária s maximálním rovnoměrným opalovacím efektem komfortem a opalovacím prostorem.Disponují funkcemi jako AROMA BREEZE BINGO EVG KLIMATEC LIGHTGLASS LEXTRA.

Doporučený čas si můžete do každé třídy a vybraného solária ověřit na speciálním přístroji BodyGuarddodávaný výrobcem solárií UWE a odpovídajícím novým evropským normám pro opalování v soláriích platných od roku 2007.