Permanentky Top Sun

 

 

perm Jaro 2018

                   

                      Permanentka na fakturu

 

Permanentku může svému zaměstnanci proplatit i firma na fakturu. Ve studiu si vyberete permanentku, kolegyně Vám ochotně poradí, vše vysvětlí. Uveďte prosím fakturační údaje firmy, email, kontakt na mobil, částku vybrané permanentky. Vystavíme fakturu, po uhrazení na účet je připravena permanentka na pobočce, která Vám vyhovuje. Pro další informace nás kontaktujte na  info@topsun.cz   Děkujeme.

 

Výhodnější ceny opalování každý víkend sobota a neděle  HAPPY  WEEKEND.

Tyto ceny platí i o svátcích!   Opalování bez objednání!

 

Perm Jaro 2018 2

Permanentky jsou k výběru  od  1.000,-  do  6.000,- Kč. U každé permanentky získáte kredit opalování zdarma a solární kosmetiku zdarma ve výši hodnoty zakoupené permanentky dle aktuální nabídky.

 

Permanentky jsou přenosné na jinou osobu (může využívat majitel nebo jím pověřená osoba), použitelné na každé pobočce Top Sun,  přístroji dle Vašeho výběru s platností 1 rok nebo dle akce.

 

Permanentky není možné nechávat ve studiu!  Za jejich případnou ztrátu nenese provozovatel zodpovědnost. V případě odcizení nebo ztráty permanentky, nahlašte tuto skutečnost obratem na info@topsun.cz  bude zablokována (zrušena) a převeden stávající kredit.

Za vystavení nové permanentky, zrušení staré a její zablokování je účtován poplatek  200,- Kč  vč. DPH,

o který bude snížen kredit na permanentce. Z důvodu přenosnosti permanentky nemůže poskytovatel nést zodpovědnost za zneužití.

Kredit na permanentce nelze zpětně proplatit  a  nelze jej použít k nákupu zboží !

 

U všech starších permanentek vystavených do 31. 3. 2017 a dříve končí jejich platnost  30. 6. 2018.

(Jedná se tedy o permanentky vystavené do 31. 3. 2017 a v letech 2016, 2015, 2014, ….)

Platnost starších permanentek je nově prodloužena do 31.10. 2018!  V případě dotazů nás prosím kontaktujte na: info@topsun.cz  Děkujeme.

Od 1. 4. 2017 jsou v prodeji permanentky s platností 1 rok od data vystavení.