Permanentky Top Sun

 

perm Jaro 2018

 

Permanentku může svému zaměstnanci proplatit i firma na fakturu. Ve studiu si vyberete permanentku, kolegyně Vám ochotně poradí, vše vysvětlí. Uveďte prosím fakturační údaje, vystavíme fakturu, po uhrazení na účet je vystavena permanentka na pobočce, která Vám vyhovuje. Pro další informace nás kontaktujte na  info@topsun.cz

 

Výhodnější ceny opalování každý víkend sobota a neděle  HAPPY  WEEKEND.

Tyto ceny platí i o svátcích!   Opalování bez objednání!

 

Perm Jaro 2018 2

Permanentky jsou k výběru  od  1.000,-  do  6.000,- Kč. U každé permanentky získáte kredit opalování zdarma a solární kosmetiku zdarma ve výši hodnoty zakoupené permanentky dle aktuální nabídky.

 

Permanentky jsou přenosné na jinou osobu (může využívat majitel nebo jím pověřená osoba), použitelné na každé pobočce Top Sunpřístroji dle Vašeho výběru,  s platností 1 rok nebo dle akce.

 

Permanentky není možné nechávat ve studiu!  V případě odcizení nebo ztráty permanentky, nahlašte tuto skutečnost obratem na info@topsun.cz  bude zablokována (zrušena) a převeden stávající kredit.

Za vystavení nové permanentky, zrušení staré a její zablokování, je účtován poplatek  200,- Kč  vč. DPH,      o který bude snížen kredit na permanentce.

Z důvodu přenosnosti permanentky nemůže poskytovatel nést zodpovědnost za zneužití.

Kredit na permanentce nelze zpětně proplatit  a  nelze jej použít k nákupu zboží !

 

U všech starších permanentek vystavených do  31. 3. 2017  a  dříve  končí platnost  30. 6. 2018 !

(Jedná se tedy o permanentky vystavené v  roce  2016, 2015, 2014, ….)

Platnost starších permanentek je nově prodloužena do 30. 9. 2018!