TopSun pro Vás připravil to nejlepší – Peau d’Or ® TAHNEE® cosmetics

TopSun pro Vás připravil to nejlepší – Peau d’Or ® a TAHNEE® exclusivní značky, které se specializují na nejkvalitnější opalovací přípravky do solária a na slunce.

Opalovací přípravky – Peau d’Or ® a TAHNEE®  vám poskytnou maximální opalovací výsledky, a to s použitím těch nejlepších složek, které maximalizují vaše opálení a zaručují dlouhotrvající opálení, současně pokožku zvlhčují, omlazují a viditelně zlepšují její vzhled.

Každý produkt je individuálním způsobem dotažen k dokonalosti, díky tomu máte možnost vybrat si přípravek, který se hodí k vaší osobě a typu pokožky. Přípravky krémové konzistence, se velmi snadno roztírají, rychle vstřebávají a nezanechávají mastnou pleť.

 Peau d’Or ® a TAHNEE® přináší exclusivně pro TopSun ty nejmodernější technologie:

SmashGold Bronzers™ –  dodává vaší pokožce zlatavě zářivou barvu, krásné opálení a nádherný mladistvý vzhled

Hemp Extracts – extrakt konopných semen zásobujících pokožku vitamíny, které zvyšují vlhkost a propůjčují jí jemný, hebký vzhled

UV Fresh Technology™ – technologie zabraňující zápachu, zůstanete svěží po celou dobu opalování a tento pocit Vám vydrží velmidlouho

Vitamín E –  zabraňuje vzniku vrásek, chrání před vysoušením, regeneruje, má protizánětlivé účinky

Systém Carat od Peau d’Or ® – celkové hodnocení produktu, podle složení surovin a konečného maximálního výsledku opálení. Čím vyšší je počet karátů tím kvalitnější je výrobek a  je v něm obsaženo větší množství aktivních složek – vitamínů.